logo

Bir danışmandan fazlası

Bir danışmandan fazlası
info@efa.com.tr
+90 344 2354500

Sistem Çözümleri

Sistem Çözümleri

Hiper Bütünleşik Sistemler

Hiper tümleşik sistemler IT altyapınızda ihtiyaç duyduğunuz server-storage ve network katmanlarını bir araya getirerek size yönetim kolaylığı, esneklik ve maliyet avantaji sağlayan yeni nesil sistemlerdir.

Hiper-Bütünleşik Sistemler (HCI), veri merkezinizde yönetmeniz gereken sunucu, veri depolama, yedekleme, sanallaştırma, ağ gibi katmanları tek bir yapı üzerine toplayıp kullanmanızı, yönetmenizi ve raporlamanızı sağlar.

 

Sunucu Çözümleri

İşletmeler günümüz şartlarında hizmet ve üretimlerini en iyi şekilde yapabilmek, sürdürülebilir olmak, rekabetçi olmak gibi sebeplerden dijital dönüşümü başlatıyor. Dijital dönüşümün neticesinde kullandıklan hizmetlerin sağlıklı şekilde çalışabilmesi için sunucu çözümlerine ihtiyaçları vardır.

EFA Mühendisleri, sunucu çözümlerinde kapasite planlaması ile doğru olan sistem ihtiyacınızı belirler. Tümü sayesinde genişletilebilir yapının temelini atar.

 

Depolama Çözümleri

Teknolojinin sağladığı olanaklar doğrultusunda ihtiyaçlarımız değişti. Değişen dünya şartları ve globalleson rekabetten ötürü oluşturduğumuz veriler işletmeler için büyük önem taşıyor. Verilerin büyümesi ve saklanabilir şekilde saklamak depolama çözümleri sayesinde mümkün halde.

Depolama çözümlerinin sunduğu hiz ve tekileştirme teknolojileri ito veriler istenilen zamanda en uygun şekilde işletilip gerekli durumlarda kullanıma hazır oluyor. EFA Mühendisleri, vari politikanizi analiz inceleyip, eksik noktaları gideriyor. Bu analiz sonucu sizlere çözüm önerileri sunuyor.

 

Sanallaştırma Çözümleri

Sanallaştırma, karmaşık BT Altyapınızı konsolide ederek mevcut altyapınızdan en Ost seviye performans elde etmeyi, yönetim kolaylığı sağlamayı amaçlayan ve yönetimsel maliyetlerinizi minimum seviyeye düşürebileceğiniz çözümlerdir.

EFA, sanallaştırma çözümlerini BT Altyapınıza uyarlamak için satış öncesi ve satış sonrası danışman ekipleri ile müşterilerine en üst seviyede destek olmayı hedeflemektedir. En uygun Sanallaştırma platformunu oluşturmak için EFA uzmanları ile birlikte çalışın!)