logo

Bir danışmandan fazlası

Bir danışmandan fazlası
info@efa.com.tr
+90 344 2354500

Yedekleme Çözümleri

Yedekleme Çözümleri

Local Çözümleri

Günümüzde veri, kurumların en önemli ve vazgeçilmez kaynaklarından biridir. Yapılan yatırımların büyük bir kısmı veri saklama, kullanma ve yönetme amacıyla yapılmaktadır. Metin verilerinin yanında, ses ve görüntü gibi daha fazla saklama kapasitesi gerektiren verilerin de yaygınlaşma nedeni ile disk kapasiteleri GB (gigabytel seviyelerinden TB (terabyte) seviyelerine çıkmıştır. Bu denli yoğun verilerin sağlıklı ve problemsiz bir şekilde korunabilmesi için daha esnek, akıllı ve kolay yönetilen veri depolama çözümleri gerekiyor.

Bağımsız proje yönetim ilkelerine sadık kalarak hizmet vermekte ve bilgi teknolojileri alanında uçtan-uca çözüm, destek, danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermekteyiz. Sahip olduğumuz uzman kadro, farklı uzmanlıklar ve proje deneyimleri bizlerin çözüm odaklı projeler üretmesine zemin hazırlamakta ve müşterilerimizin digita dönüşüm ve bulut bilgi işlem yolculuklarında iyi bir yol arkadaşı olmaktayız.

 

Bulut Çözümler

Bulut Bilişim, son 20 yıldır toplumun önemli kesimlerini etkiliyor. İş dünyası da doğal olarak bu değişimin dışında kalmıyor. Bu anlamda bulut teknolojisinin rolü giderek artıyor. Kârlılığı sürdürmek için, şirketlerin dijitalleşme sürecinde iş yapma biçimlerini değiştirmeleri gerekiyor. Bulut çözümleri esneklik sunuyor ve işinizin ihtiyaçlara göre gelişmesini sağlıyor.

laaS, PaaS veya SaaS çözümlerinden hangisini seçerseniz seçin bulut, dijitalleşme açısından gelişimin stratejik bir parçası. Maliyetleri azaltmanız, inovasyona hız kazandırmanız ya da süreçleri akıcı hale getirmeniz gerekiyorsa, bulut teknolojisi temel işinize odaklanmanıza yardımcı olur.